Finále v plavání družstev

„Ano je to tam!“ Přesně tohle padalo z našich úst, když se nám podařilo porazit tým Gymnázia a SOŠ Nový Jičín ve finále okresního kola plavání družstev kategorie H V. ve Frenštátě pod Radhoštěm, které se konalo 24.11.2015.

Tímto vítězstvím jsme obsadili 1. místo a postoupili do krajského finále. Tým bojoval ve složení: Jan Krysa (4.A), Petr Šimůnek (3.B), Michal Pístecký (3.A), Ondřej Huvar (kvinta), Pavel Chalupa (septima) a Radomír Wisnar (septima). Zaplavila nás neskutečná vlna euforie. Byli jsme šťastní, že postupujeme. Krajské finále se uskutečnilo o 14 dnů později v Karviné. Cítili jsme se velmi sebevědomě. Konkurence byla veliká, ale i tak jsme se opět umístili s velkou rezervou na 1. místě. Z předvedených výkonů máme nesmírnou radost. Pouze nás mrzí, že se letos nekoná mistrovství republiky. Věřím, že bychom ani tam nedopadli špatně.

Michal Pístecký (člen plaveckého týmu)
Okresního finále ve Frenštátě pod Radhoštěm se zúčastnil i tým hochů v kategorii H III. ve složení Adam Ressner (prima), David Boháč (sekunda), Martin Galia (sekunda), Jan Huvar (sekunda), Richard Rožnovský (sekunda) a Ondřej Linart (prima). Hoši při své první reprezentaci naší školy obsadili pěkné 3. místo.